Movies
Ratings
552
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
CarterRated ★ 1.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The AnchorRated ★ 3.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0