Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 2.5
The GraduateRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5