Movies
Ratings
193
InterstellarRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
We Own the NightRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0