Series
Ratings
26
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0