Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 2.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0