Movies
Ratings
208
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 2.0