Titles you rated
GhostRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0