Series
Ratings
189
Attack on TitanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0- My name is 가브리엘Rated ★ 0.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0