Series
Ratings
24
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5