Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
WonderstruckRated ★ 4.0