Movies
Ratings
391
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 0.5
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
TruthRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 0.5
MasterRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Bread of HappinessRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5