Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
 
CSI: NYRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0