Movies
Ratings
711
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Marui VideoRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0