Series
Ratings
22
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0