Movies
Ratings
956
In the Line of FireRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.0