Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0