Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5