Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
RedRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0