Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 0.5
Imaginary CatRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 2.5