Series
Ratings
23 3 Body ProblemRated ★ 5.0 3 Body ProblemRated ★ 5.0
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 D.P.Rated ★ 5.0 D.P.Rated ★ 5.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
 My Strange HeroRated ★ 2.5 My Strange HeroRated ★ 2.5
 Hotel Del LunaRated ★ 3.5 Hotel Del LunaRated ★ 3.5
 LuciferRated ★ 4.0 LuciferRated ★ 4.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
 The Beauty InsideRated ★ 5.0 The Beauty InsideRated ★ 5.0
 One Punch ManRated ★ 4.0 One Punch ManRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0