Titles you rated
LobbyistRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Seoul 1945Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- TerroirRated ★ 2.0
StyleRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
ResurrectionRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0