Movies
Ratings
76
AloneRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 0.5
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 0.5