Titles you rated
JumongRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0