Series
Ratings
110
AdolescenceRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Worst Ex EverRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Love Is Blind Season 6Rated ★ 3.0
Love Is Blind Season 5Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
History of Swear WordsRated ★ 3.0
Love Is Blind Season 4Rated ★ 3.0
Too Hot to Handle GermanyRated ★ 1.5