Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0