Series
Ratings
116
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5