Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- No Home - The BeginningRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5