Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
CountRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5