Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
God Help the GirlRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0