Series
Ratings
152
Chief KimRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5