Movies
Ratings
730- The CureRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.0
The NunRated ★ 2.5