Series
Ratings
19
StrangerRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5