Movies
Ratings
348
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0