Series
Ratings
63
Attack on TitanRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5