Series
Ratings
20
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0