Series
Ratings
30
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
The BoyfriendRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Fellow TravelersRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Welcome to Wedding HellRated ★ 1.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0