Titles you rated
Ender's GameRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0