Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5