Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0