Movies
Ratings
257
One Missed CallRated ★ 0.5
The MediumRated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Storm RidersRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5