Movies
Ratings
328
MaleficentRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5