Series
Ratings
20
GoblinRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0