Titles you rated
Youn's KitchenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0