Titles you rated
FollowingRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0