Series
Ratings
12
Attack on TitanRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0