Titles you rated
- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5