Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0