Series
Ratings
43
Game of ThronesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0