Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0