Movies
Ratings
326
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 0.5
Jenny, JunoRated ★ 0.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5